top of page
IMG-20201212-WA0024_edited.jpg

Apartmány Elis Brunetti 

Pět příjemných apartmánů na překrásných místech naší země

Neříkejte mi, že Vám na dovolené stále ještě stačí  základní ubytování! Pro mne a mou rodinu je kvalitní a pohodlná postel základ a výborně vybavená kuchyň nutnost. Důležité je rychlé wifi připojení, televize s Netflixem, elektrická zásuvka a lampička u každé postele. A to zejména v případě, že  celý den trávíme venku a do apartmánu se chodíme jen najíst a vyspat. Tehdy totiž potřebuji, aby se děti večer zabavily u pohádky nebo počítače a já mohla  v klidu dohnat svou homeoffice.  Interiérový design je mým koníčkem a tak velmi ocením, když mne krátkodobé ubytování na dovolené či služební cestě zaujme i v tomto směru. A přesně podle těchto kritérii jsem zařídila pět apartmánů Elis Brunetti v Praze, ve Zlíně a v Jeseníkách. Mrkněte na fotky,

zavolejte, kdy chcete dorazit a získejte nejlepší cenu. Budu se těšit.

Alžběta - manažerka a majitelka Elis Brunetti apartmánů

Home: Welcome

+420 603 954 685

Získejte nejlepší možnou cenu bez zprostředkovatelských poplatků.

Brunetti Design Apartment Prague s garáží

Vydejte se pěšky do centra překrásnou procházkou podél řeky...

Víte jaký problém je zaparkovat v centru Prahy? Pro Vás ne! Klidně dorazte autem, dálkovým ovládačem si otevřete podzemní garáž, bezplatně si zaparkujte a výtahem si vyjeďte do svého apartmánu. Tam na Vás čeká spousta dalších překvapení, protože ho pro Vás zařídilo vyhlášené pražské designové studio Brunetti Design. Nechte se inspirovat praktickými detaily ...

51223156-8d33-423d-8cda-120ac392b0a3_edited.jpg

Brunetti Suite Zlín

Překrásné západy slunce nad Baťovským  městem

Ať už přijíždíte do Zlína na rodinný výlet s dětmi, sami pracovně či se svým milovaným protějškem na romantický poznávací pobyt, ElisBrunetti má pro Vás ve Zlíně skvělou nabídku dvou apartmánů! Menší Brunetti Suite Zlín Vás nadchne velkou terasou s nezapomenutelným výhledem na západ slunce přímo z luxusní postele. Tento apartmán má jedno z nejvyšších hodnocení na Booking.com na Moravě.

153036957.jpg

Brunetti Apartmány Jeseníky

Objevte tajuplnou atmosféru Jeseníků

Chcete si vyčistit hlavu uprostřed lesů a hor v nádherné přírodě Jeseníků? Dva úplně nové apartmány plné přírodního dřeva ušité na míru aktivním rodinám, romantickým pobytům pro páry a velkým skupinám přátel.

IMG_20201213_104249.jpg

Brunetti Design Zlín

Usínejte při šumění řeky uprostřed čtvrti Baťovských domků v samém centru Zlína

Dlouhodobě nejlépe hodnocený byt na Booking.com ve Zlíně!  Důvod je jasný : 80m2 se dvěma terasami, podzemní garáží a krásným dětským pokojíčkem plným hraček. Prostorný obývací pokoj s pohodlnou sedací soupravou, velikou kuchyní a barem s výhledem na řeku a červené baťovské domky. Podlahy z masivního dřeva, perfektní wifi, Netflix, YouTube Premium a to vše 10 minut pěšky od centra města. Tento krásný byt si zde můžete pronajmou za nejlepší cenu a bez zprostředkovatelských poplatků.

IMG_20191231_150231.jpg
Home: Specials
Karlovice.jpg

+420 603 954 685 

Elis Brunetti apartmány

Alžběta Mrnuštíková 

Licenced Prague Guide

Havlíčkovo nábřeží 5357

Zlín 760 01

IČ: 68044330

DIČ: CZ7658285888

Jsem plátce DPH


  • Instagram
  • Facebook
Home: Contact
bottom of page