top of page
20201220_133959_HDR.jpg

Molinaro Apartmány Jeseníky

Soukromí a pohodlí uprostřed lesů

Chcete vyrazit na hory s rodinou nebo velkou partou kamarádů? Během lockdownu v listopadu 2020  jsem začala totální rekonstrukci  dvou apartmánů  v Jeseníkách  hned u Pradědu. No a před vánoci byly oba k velké radosti celé mé rodiny hotové. Nyní bych je chtěla nabídnout Vám. Prohlédněte si fotky apartmánů a když na každou kliknete, dozvíte se víc. Pokud se Vám fotky líbí, budu ráda za sdílení  přáteli. Ale nejdříve malá ochutnávka okolní přírody ....

foto1_vyhlidkaobrivrch_KP[1].jpg

Městečko Karlovice uprostřed hor a lesů

Naše nejnovější dva Molinaro Apartmány Jeseníky se nachází v malebném městečku Karlovice, které je těžké si nezamilovat. Bývalé lázeňské městečko s nejčistším vzduchem v České Republice je výchozím bodem pro desítky turistických tras, běžkařských a lyžařských tratí, které vedou až na nedaleký Praděd, rašeliniště Rejvíz a malebné Karlovy studánky.

DSC08709.jpg

 Řeka Opava 

protéká přímo Karlovicemi kousek od Molinaro apartmánů Jeseníky je průzračně čistá. Vydejte se na jednu z cyklotras podél řeky nebo pěšky až k jejím pramenům. Krása přírody v těchto místech je pověstná.

Větší apartmán až pro 4 osoby

Tento apartmán o velikosti 45 m2 je umístěn v srdci nádherné přírody a proto má také podlahy a nábytek z masivního dubového dřeva.

Součástí prostorného obývacího pokoje je plně vybavená kuchyň s myčkou, troubou, varnou deskou a velkým dřevěným jídelním stolem.

V ložnici se pohodlně vyspíte na manželské posteli (180 x 200 cm) a v obývacím pokoji na dvou lůžkách (80 x 200 cm).

Potřebujete pracovat? Užijte si svou home office u pracovního stolu z masivního dřeva a s nádherným výhledem na lesy.

Po návratu z procházek po horách či lyžování v blízkých lyžařských střediscích si skvěle odpočinete při sledování biokrbu či Netflixu na velkoformátové televizi.

Na závěr dne vás jistě zrelaxuje příjemná dešťová sprcha v moderní půdní koupelně.

Přijeďte si užít hory do tohoto nového apartmánu plného masivního dřeva a kvalitního designu.

Menší půdní apartmán s výhledem na hory přímo z postele pro 2 - 4 osoby

Menší půdní apartmán o rozloze 29 m² nabízí útulnou ložnici s pohodlnou manželskou postelí (180 x 200 cm) a dechberoucím výhledem do malebné krajiny Jeseníků. V obývacím pokoji naleznete další dvě pohodlná lůžka (80 x 200 cm a 70 x 200 cm), ideální pro děti.

Kuchyň je vybavená varnou deskou a mikrovlnnou troubou.

 

Prostorná koupelna se pyšní velkorysým sprchovým koutem s dešťovou sprchou.

 

Celý apartmán je zcela nový a vybavený zásuvkami a lampičkami u každé postele.

 

Samozřejmostí je televize a kvalitní Wi-Fi připojení.

Aktivity v Karlovicích a okolí

Přímá doporučení hostů

Sama jsem v Jeseníkách téměř nováčkem a tak postupně sbírám doporučení hostů, místních i sama přispívám. Budete-li mít jakékoliv zážitky v průběhu svého pobytu, které chcete doporučit ostatním, napište mi je a já je zde uveřejním.

+420 603 954 685 

Elis Brunetti apartmány
Licencovaná průvodkyně Prahou

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page