top of page

PRŮVODKYNĚ PRAHOU

Jmenuji se Alžběta a s hrdostí se vám představuji jako vaše průvodkyně po Praze. Toto fascinující město, ač uchvacující na první pohled, skrývá mnohem více, než jen malebné uličky a majestátní památky.

Jsem posedlá historií ukrytou v každém kameni, v každé budově a v osudech těch, kteří tu žili. Neustále pátrám po tajemstvích Prahy a s nadšením je sdílím s turisty z celého světa.

Zavedou vás na místa, která byste sami jen těžko našli, ať už toužíte po romantických zákoutích, tajemných zákulisí historických budov, nebo po neotřelých zážitcích. Jsem certifikovaná průvodkyně a provádím v češtině a angličtině. Můj tým tvoří i další zkušení a certifikovaní průvodci: Karin (polština, španělština), Stanislav (němčina) a Nina (polština).

Bez ohledu na to, odkud pocházíte, u nás si jistě vyberete prohlídku ušitou na míru vašim zájmům a požadavkům.

Neváhejte a rezervujte si svůj nezapomenutelný zážitek v Praze!

Kontaktujte mne na telefonu nebo WhatsAppu

 

 

+420 603 954 685

WhatsApp Image 2024-03-22 at 18.50.50.jpeg
Rev 1.jpg
IMG_20180930_172220.jpg

Jak se Vám líbila prohlídka se mnou?

Moji milí klienti, velice si vážím, že jste si mne vybrali jako svou průvodkyni po Praze. Budu Vám velmi vděčná, popíšete-li zde, jak se Vám procházka se mnou líbila a kde jsme byli. Já pak s dovolením uvedu detaily o Vaší skupině (počet osob, délku prohlídky, cenu) a Vaše hodnocení uveřejním. Moc děkuji za Vaši spolupráci.

Doporučíte prohlídku Prahou se mnou svým přátelům?

Thanks for submitting!

bottom of page