top of page
IMG_20190818_133539.jpg

PRŮVODKYNĚ PRAHOU

Ahoj, jmenuji se Alžběta Mrnuštíková a jsem průvodkyně Prahou. Je to nádherné město a přesto, nebo právě proto, mi nikdy nestačilo jen se jím tak procházet a dívat se. Stále pátrám po historii jejich míst, budov, obyvatel a panovníků a co zjistím, to pak moc ráda vyprávím  turistům z celého světa. Beru je na místa, na která by sami nikdy nenarazili a přitom Vám vyrazí dech. Jsem oficiální, certifikovanou průvodkyní Prahou a provázím v češtině, angličtině a italštině. Mojí dobří přátelé, také certifikovaní průvodci, Karin, Stanislav a Nina provází v polštině, španělštině a němčině. Takže at už jste odkudkoliv, určitě neváhejte a zamluvte si u nás prohlídku, která bude ušitá přímo na míru Vám a Vaší skupině.

+420 603 954 685 telefon a whatsapp
Průvodce Prahou: About Us

Hodnocení od mých klientů

Nechte se inspirovat mými klienty z celého světa

Po Praze jsem již měla tu čest provázet stovky klientů. Všechny vždy žádám o doporučení a mnozí z nich byli tak hodní, že si našli čas a opravdu ho napsali a poslali mi ho. Já k nim přidala detaily prohlídek, které se mnou absolvovali jako byla velikost skupiny, délka prohlídky a cena. A tak si můžete udělat přesnou představu o tom co můžete očekávat a inspirovat se. Zavolejte mi, společně vše domluvíme a naplánujeme pro Vás perfektní prohlídku Prahy.

Průvodce Prahou: Vacations
IMG_20190226_183829.jpg

Pražský hrad

Prohlídka Pražského hradu

(4 lidé, 2 hodiny, 1500 Kč)

"Alžběta zná Pražský hrad jako by jí patřil a svým vyprávěním nás úplně nadchla. Byli jsme skupina 4 přátel s žádným zvláštním zájmem o historii. Přijeli jsme do Prahy oslavit mé narozeniny. Vůbec jsem netušila, jak mnoho pokladů, tajemství a historie se tu skrývá. Kdybych mohla, celou tour bych absolvovala hnedka znovu. Perfektní narozeninový dárek. Moc děkujeme."   

 

Martina s přáteli, Třebíč,18.8.2019

IMG_20180930_172220.jpg

Jak se Vám líbila prohlídka se mnou?

Moji milí klienti, velice si vážím, že jste si mne vybrali jako svou průvodkyni po Praze. Budu Vám velmi vděčná, popíšete-li zde, jak se Vám procházka se mnou líbila a kde jsme byli. Já pak s dovolením uvedu detaily o Vaší skupině (počet osob, délku prohlídky, cenu) a Vaše hodnocení uveřejním. Moc děkuji za Vaši spolupráci.

Doporučíte prohlídku Prahou se mnou svým přátelům?

Thanks for submitting!

Průvodce Prahou: Testimonial Form
bottom of page