top of page

Jelení apartmán Rychlebské stezky

Apartmán snů v srdci Rychlebskych hor nabízí komfortní ubytovani pro až 10 osob

Představte si: Vystoupíte z apartmánu a během 5 minut sedíte na kole a zdoláváte první stezky Rychlebských hor. Po náročném dni stráveném na cyklostezkách, při turistice či osvěžující koupeli v zatopených lomech se vrátíte do pohodlí vlastní zahrady a vychutnáte si grilování s přáteli nebo rodinou.

 

Prostorný apartmán v Černé Vodě nabízí komfortní ubytování pro až 10 osobV plně vybavené kuchyni s velkým dubovým stolem se pohodlně najíte i v početnější skupině. Dvě moderní koupelny s velkými dešťovými sprchami zajistí, že se ráno i večer vyhnete tlačenicím.

Děti i dospělí si zamilují:

 • Pokojíček s houpačkou a velkým pracovním stolem pod oknem, ideální pro psaní, kreslení. Tento stůl je zároveň cool pelíškem, na který si děti mohou vylézt a relaxovat mezi polštáři s výhledem do přírody.

 • Masivní patrové postele, které nabízí celé království s vlastní lampičkou, zásuvkou a zvířátky a dospělým pohodlné spaní. 

 • V pokojíčku se nachází další dvě lúžka na manželské posteli o rozměru 180x200, které děti mohou používat jako místo pro hraní společenských her. 

Odpočinek pro všechny:

 • Ložnice s luxusní boxspring postelí 200x200 cm, ideální pro pohodlný spánek i s dítětem.

 • Obří sedačka v jídelně o rozměrech 400 x 90 cm poslouží jako lůžko pro další 2 osoby.

 • Vlastní zásuvka a lampička u každého lůžka pro váš komfort.

Další vychytávky:

 • Prostorná kolárna/lyžárna pro pohodlné uskladnění sportovního vybavení.

 • Šatna v bytě pro uložení kufrů,kol, kočárku či jiných věcí.

 • Parkování přímo před apartmánem.

 • Velká zahrada s posezením pro grilování a relaxaci.

Apartmán se nachází v přízemí činžovního domu na okraji vesnice a na patře nemá žádné sousedy.. Velká zahrada s grilovacím koutkem je k dispozici pouze hostům apartmánu. Nezapomeňte si přivézt vlastní dřevěné uhlí. Gril je Vám k dispozici.

8.jpg

Hledáte ideální místo pro dovolenou plnou zážitků?

Malá vesnička Černá Voda vás uchvátí svou malebností a širokou škálou aktivit pro celou rodinu.

Milujete cyklistiku? Pak jste na správném místě! Hned vedle apartmánu začínají legendární Rychlebské stezky s desítkami kilometrů tras pro horská kola, vhodné jak pro zkušené jezdce, tak pro rodiny s dětmi.

Preferujete pěší turistiku a plavání? Okolí Černé Vody je protkáno turistickými trasami vedoucími k fascinujícím cílům, jako jsou zříceniny hradů, zatopené lomy nebo malebné rybníky lákající ke koupání.

Toužíte po dobrodružství nebo výhodných nákupech? Vydat se můžete do zlatokopecké vesničky a vyrýžovat si vlastní zlato, projít se po tajemných chodníčcích nad bažinami na Rejvízu, nebo si užít výhodné nákupy v nejbližším polském městečku.

A co lyžování? Ano, nejbližší lyžařská střediska jsou 20 minut autem daleko. Pokud fandíte běžkám, můžete vyrazit přímo z apartmánu. Okolí je pro běžky jak dělané.

Rezervujte si svůj apartmán v Černé Vodě a užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků!

+420 603 954 685 

Elis Brunetti apartmány
Licencovaná průvodkyně Prahou

 • Instagram
 • Facebook
bottom of page