top of page
20201220_133959_HDR.jpg

Brunetti Apartmány Jeseníky

Soukromí a pohodlí uprostřed lesů

Chcete vyrazit na hory s rodinou nebo velkou partou kamarádů? Během lockdownu v listopadu 2020  jsem začala totální rekonstrukci  dvou apartmánů  v Jeseníkách  hned u Pradědu. No a před vánoci byly oba k velké radosti celé mé rodiny hotové. Nyní bych je chtěla nabídnout Vám. Prohlédněte si fotky apartmánů a když na každou kliknete, dozvíte se víc. Pokud se Vám fotky líbí, budu ráda za sdílení  přáteli. Ale nejdříve malá ochutnávka okolní přírody ....

Brunetti Apartmány Jeseníky: Resources
foto1_vyhlidkaobrivrch_KP[1].jpg

Městečko Karlovice uprostřed hor a lesů

Naše nejnovější dva Brunetti Apartmány Jeseníky se nachází v malebném městečku Karlovice, které je těžké si nezamilovat. Bývalé lázeňské městečko s nejčistším vzduchem v České Republice je výchozím bodem pro desítky turistických tras, běžkařských a lyžařských tratí, které vedou až na nedaleký Praděd, rašeliniště Rejvíz a malebné Karlovy studánky.

DSC08709.jpg

 Řeka Opava 

protéká přímo Karlovicemi kousek od Brunetti apartmánů Jeseníky je průzračně čistá. Vydejte se na jednu z cyklotras podél řeky nebo pěšky až k jejím pramenům. Krása přírody v těchto místech je pověstná.

Větší apartmán s terasou

       až pro 6 osob

Tento větší apartmán jsem zařídila tak, abych v nich mohla trávit vánoce, jezdit na lyžovačky, na kolo a turistiku s celou svou rodinou. Pro každého je v něm něco speciálního, aby se všichni cítili dobře. Když kliknete na jednotlivé fotografie, dozvíte se více. Pokud se Vám líbí, sdílejte prosím fotky s přáteli a nebo mi rovnou zavolejte a objednejte si svůj pobyt.

Brunetti Apartmány Jeseníky: Text
Brunetti Apartmány Jeseníky: Pro Gallery

Půdní apartmán s výhledem na hory přímo z postele pro 2 - 4 osoby

Tento apartmán pod střechou je ideální pro romantický pobyt zamilovaného páru nebo pro rodinku s jedním či dvěma dětmi. Nabízí velikou a pohodlnou boxspring postel 180x200 se super výhledem nejen na přírodu a lesy, ale taky na bunkr z 2. světové války. 

Brunetti Apartmány Jeseníky: Text
Brunetti Apartmány Jeseníky: Pro Gallery

Aktivity v Karlovicích a okolí

Přímá doporučení hostů

Sama jsem v Jeseníkách téměř nováčkem a tak postupně sbírám doporučení hostů, místních i sama přispívám. Budete-li mít jakékoliv zážitky v průběhu svého pobytu, které chcete doporučit ostatním, napište mi je a já je zde uveřejním.

Brunetti Apartmány Jeseníky: Text
Brunetti Apartmány Jeseníky: Pro Gallery

+420 603 954 685 

Elis Brunetti apartmány
Licencovaná průvodkyně Prahou

  • Instagram
  • Facebook
Brunetti Apartmány Jeseníky: Contact
bottom of page